Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Regulamin       Zadzwoń: +48.785 721 084"MUZYKA JEST WIĘKSZYM OBJAWIENIEM NIŻ CAŁA MĄDROŚĆ I FILOZOFIA"
- Ludwik Van Beethoven

o nas

 

 

Joanna Kretkowska – absolwentka Liceum Muzycznego w Koszalinie w klasie gitary. Ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Słupsku o kierunku Wychowanie Muzyczne.                     Akademię Muzyczną w Gdańsku – Podyplomowe Studium Logorytmiki. Swą muzyczną drogę rozpoczęła już od najmłodszych lat, bowiem pochodzi z rodziny muzycznej i nieprzerwanie ją  kontynuuje. Współpracowała z Centrum Kultury „Na Pięterku” w Koszalinie –współprowadząc  Muzyczną Kawiarenkę „Strych”, z przedszkolami, prowadząc zajęcia rytmiczne i logorytmiczne, ze Szkołą Muzyczną Yamaha w Koszalinie i Poznaniu ucząc gry na gitarze, fortepianie i instrumentach klawiszowych. Jest autorką i współorganizatorem „Kolędowania z gitarą”w Poznaniu, Projektów Muzycznych, do którego angażuje Studentów Akademii Muzycznej z Poznania oraz wielu koncertów z udziałem dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi wielu jej uczniów zdecydowało o kontynuacji nauki w Państwowej Szkole Muzycznej.


Justyna Gertner-Piechel – absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie wiolonczeli.Nauczyciel gry na wiolonczeli i instrumentach klawiszowych. Od lat gra z zespołem „Monogramista” JK  oraz kwartetem  „Archetto”. Nagrywała m. in. z Krzysztofem Krawczykiem, Urszulą, Jackiem Kaczmarskim i Wiesławem Wolnikiem.


Studenci Akademii Muzycznej w Poznaniu:
Justyna Tomczak, Bartosz Śmigielski, Eliza Kowalska – śpiew operowy
Joanna Łuczak – śpiew rozrywkowy
Robert Każmierczak – flet poprzeczny
Beata Prus, Aleksandra Rorot – skrzypce
Aleksandra Ruciak – altówka
Wiktoria Różycka – wiolonczela
Kinga Brosławska-Zawadzka – akordeon


Ich doświadczenie muzyczne i udział w projektach muzycznych angażuje i inspiruje młodych adeptów sztuki do doskonalenia gry na instrumencie, a wspólne muzykowanie dostarcza niezapomnianych przeżyć i radości z obcowania z muzyką popularną i klasyczną.

 

Masz pytania? Dzwoń pod nr. +48 785 721 084